Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani olyan laptopot 100. 000 Ft. értékben ami a Counter Strike 1.6-ot a Minecraft-ot és a Metin2 jellegű játékokat a Muonline-t szépen lagg mentesen és úgy hogy ne akadozzon a játék viszi?

Figyelt kérdés

100.000 Ft.-om lenne rá.!

Egy jó laptopot amiben a Vidi. kártya 1 vagy 2 Gigás vagy több a Belső memóriája 350 és 500 Giga között van 2.2 Ghz-s vagy több a Pricija valami ilyesmit tudtok ajánlani ? Ajánlataitokat meg köszönném :)



2013. júl. 30. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a legolcsóbb aminek vállalható a minősége, ez pedig a legolcsóbb gép amivel játszani is lehet :

[link]

2013. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi..!! :))
2013. júl. 30. 09:20
 3/4 MetanHU válasza:
a laptop szar ha gamer vagy asztali gépet vegyél sokkal erősbbek az asztali gépek
2013. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, az van most is és játékra szeretném de ami most van gépem sokat eszik (áramot) és nagyon rossz facebook alig megy lew fagy állandóan mire fel javítanám hogy új alkatrészek LED vagy LCD Monitort venni bele ott van egy jó fajta laptop 4 Giga RAM-al 2.4 Ghz-s proci 500 Giga memória ilyet néztem ki 100.000 Ft.-ért és kevesebbet eszik. :)
2013. aug. 10. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!