Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kombinált tűzhelyet...

Melyik kombinált tűzhelyet vennétek ezek közül? Illetve melyik gyártó termékét ajánljátok?

Figyelt kérdés

[link]


Ajándékba szeretném a szüleimnek, de nem értek a tűzhelyekhez, nem tudom, hogy mik a fontos szempontok :)



2013. aug. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez választáshoz nagyon sok, nehéz így összehasonlítani őket! Nekünk igaz, hogy beépített van, de szerintem azonos márkán belül mindegy, hogy milyen fajta! A miénk Electrolux, és maximálisan elégedettek vagyunk vele. Több mint 3 éves, de most is úgy működik, mintha csak 1 napja használnánk
2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Electrolux-ban és a Zanussi-ban sem fogsz csalódni! Csak Vörpúlt ne...
2013. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Ahogy a #2-es is írta Electrolux vagy Zanussi, de még a Bosch is nagyon jó!
2013. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az miért van, hogy itt gyik-en rákerestem, és a válaszok alapján nagyon sokan Fagort vesznek/vettek?

2013. aug. 4. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a Fagor-ral kapcsolatban nincs infóm, talán csak mert olcsó lehet, nem tudom, passz...
2013. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Fagor olyan, mint a Gorenje, Samsung, Vörpúl... Valahogy nem az igazi. És persze a legtöbb esetben van olcsó verziójuk is. A komolyabbaknak kevésbé...


Oké, hogy fogyasztói társadalom, de a mi béreink még nincsenek ott, hogy két évente újat vegyünk.

Hozzáteszem, hogy ha milliomos lennék, akkor sem akarnám sűrűn cserélgetni.

2013. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Samsung is jó márka, de azért nem írtam, mert az nem gyárt tűzhelyet! Mosógépet, mosogatógépet, hűtőszekrényt stb. igen, de tűzhelyet nem.
2013. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!