Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akinek van régebbi ZANUSSI-LEH...

Akinek van régebbi ZANUSSI-LEHEL kombi hűtője (talán HB 160 típus), tudja esetleg, hogy ki szabad-e venni a fagyasztó rekesz alatti fehér tálcát?

Figyelt kérdés
Illetve ha van valakinek hozzá használati utasítása, azt is megköszönném! Főleg 2 dolog érdekelne: a fent említett tálca szerepe, illetve a műszaki adatlap, fogyasztási adatok.

2013. aug. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze az csepptálca.Tisztítás után tedd vissza.
2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Albérletbe költöztünk és nem volt még ilyen hűtővel dolgom. Leolvasztva állt szegény mikor átvettük a lakást, és pár nap működés után vettem észre hogy alul egyszerűen nem hűt akármeddig tekerem.

A tálca alatt volt 0 fok, legalul pedig +14 °C


Ezért gondoltam hogy talán ki kellene venni. Meg is tettem mikor kiírtam a kérdést és a hűtő hőmérséklete is rendeződött hamarosan. Most a fagyasztó alatt szintén 0 fok körül van, alul viszot 4-5 °C.

üdv

2013. szept. 5. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A + 14 fok jó a zöldségtartóban. Annyi kell ott legyen.
2014. márc. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!