Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem tisztít rendesen a mosogat...

Nem tisztít rendesen a mosogatógépem, azt mondják vízköves, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha öntök ecetet a szűrőrészbe és elindítom üresen az jó? Mert néztem, máshova nem tudok ilyen folyékony cuccot(ecetet, egyéb vízkőoldót)beleönteni....
2013. aug. 17. 14:05
 1/7 anonim válasza:
0%
Jó ötlet amit mondasz, de mi lenne ha kézzel mosogatnál?:D
2013. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs mosogatónk. Mosogatógépünk meg van, de azért köszi
2013. aug. 18. 20:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah és képzeld autónk is van, pedig gyalog is járhatnánk...durva mi? :D
2013. aug. 18. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
ne allura öntsd! mert kiszivattyuzza az elején én a szórókarokat szoktam kitisztitani meg a szűrőt utána egy tablettát teszek az aljába egyet a tartójába és elinditom üresen a legforróbb programon nekem bevált az enyim whirlpool
2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Kiváncsi lennék mi lenne veletek 1 hét áramszünetkor?:D
2013. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Azt meg igazán nem értem, miért van szükség kötözködésre, miért gond ha megkönnyítem az életem két kisgyerek mellett és mosogatógépet használok....Gondolam aki megjegyzést tett annak is vannak modern berendezései autó tv számítógép telefon stb erre céloztam az előző válaszommal csak úgy látom nem mindenki értette.....
2013. aug. 22. 21:08
 7/7 anonim válasza:
49%
De azt hogy nincs mosogatód, tényleg baromság. Konyhában csap sincs vagy mi? Gyümölcsöd hol mosod meg? Mennyi a víz számlád?
2013. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!