Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kenyérsütőgép dagasztó...

A kenyérsütőgép dagasztó funkciójánál,2-szer kell elindulnia a dagasztó karnak vagy csak egyszer?

Figyelt kérdés
Van egy kenyérsütőm, amit már régen nem használtam, de egyik nap dagasztani szerettem volna. Én úgy emlékszem, hogy úgy volt a művelet, hogy dagasztás-pihentetés-dagasztás, de most elkezdi dagasztani 20 percig és a többi 1 óra 2 percet, csak pihentetéssel tölti. Akkor ezek szerint valami tönkre mehetett benne?

2013. aug. 24. 12:58
 1/6 fúróferkó ***** válasza:

Ahány kenyérsütő típus majdnem annyi működési mód programozási lehetőség.

Meg kell nézni a tied mit tud programozás szempontból.van*e program választási lehetőség,pl:"kenyér","kelt tészta" stb.Esetleg "saját program" választási lehetőség.Ha van akkor ott kell tovább tanulmányozni ,hogyan lehet beírni az adatokat.

Egy biztos: Így nem szokott "elromlani" bármi programozható kütyü.

2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkeveredhetett a használati útmutatója, így nem emlékszem pontosan hogyan is kell működnie. Több program van rajta (12), a lekvártól az édes tésztán keresztül minden. Ez a dagasztó funkciója, csak nekem teljesen úgy rémlik hogy 2-szer dagasztott, most meg csak egyszer csinálja.Azért lenne jó tudni, másnál hogy van ez, hogy tudjam, hogy elromlott valami benne vagy csak rosszul emlékszem. Amúgy Delton a márkája. Csak nem találok hozzá a neten sem használati utasítást
2013. aug. 24. 14:56
 3/6 fúróferkó ***** válasza:
Ezek szerint a programok között van olyan?hogy "saját program"? Ha van a,akkor azt írsz be amit akarsz,ha valamelyik felajánlott műveletet ki akarod hagyni,akkor oda nem írsz időt.Valószínű az idő intervallum végén egy "OFF" van ,és ebben az esetben kimarad ez a művelet.
2013. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kiválasztok egy programot és ő automatikusan jelzi, hogy az adott kenyér, tészta, stb mennyi idő alatt készül el.

Ez a dagasztás nevű program, amiről írok, 1:30 perces. Elkezd dagasztani 20 percig aztán pihen. De nekem úgy rémlik, hogy kevéssel a program lejárta előtt még egyszer elkezd forogni a lapát, tehát dagaszt, de ezt most nem csinálja. Erre lennék kíváncsi, hogy miért?Sokat segíteni egy használati utasítás, de úgy tűnik nagyon elkeveredett , nem sok esély van rá, hogy előkerül :(

2013. aug. 24. 22:49
 5/6 fúróferkó ***** válasza:
Kelesztés programrészlet vége előtt kicsivel csinálnak a sütők még néhány keverést,hogy a tésztát átmozgassák.Valószínű erre emlékszel.
2013. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű erre emlékszem, és ezt most nem csinálja, de miért?
2013. aug. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!