Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlanátok?

Milyen porszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(Tudom,hogy van más hasonló kérdés, de nem találtam olyat,amiben hasonló probléma lenne, mint nálunk.)

A kutyánknak baromira hullik a szőre, az előző porszívónk túl gyenge volt,hogy elviselje.

Szeretnék valami olyat, ami évekig kibírja és megfizethető ára van! Segítsetek!



2013. aug. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, lassan egy éve használom, tökéletes!

[link]


A legnagyobb előnye, hogy nincs porzsák meg "különleges" -nehezen pótolható szűrő.

Elmosom a tartályt, a sima szűrőt és kész. Nálunk is van kutya-macska, a szívóereje nem hagyja ott a szőröket.

Tudom ajánlani!

2013. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy iRobot Roomba 790 Professional robotporszívó van, és egy Scooba 390 felmosórobot. Elég drága, de talán életünk legjobb vétele volt. 2 vizsla, és 2 kölyökmacska van, szóval van épp elég szőr. Maradéktalanul összeszedi, és tökéletesen takarít, és neked csak néha ki kell űríteni a hulladéktartályt.:) Vannak ennél sokkal olcsóbb modellek is, ajánlom hogy nézz körbe. [link]
2013. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem egy sima samsung porszívóm van, erős motorral, már több mint másfél éve vettük de kutya baja.. 19000ért vettük amúgy.

mivel nálunk is több állat van, nemrég vettem hozzá egy spéci állatszőrre kitalált porszívófejet (más porszívóra is jó, amúgy ez is samsung) ez is sokmat segít.

Illetve vaterán vettünk nemrég egy furminatort, és valóban azóta töredékére csökkent a kutyából hulló szőr.

2013. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vatera, felújított Miele 1000-1200W. A szőnyeget felszedi!

Ne higgggy a mai 3000W-os sz@roknak!

2013. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A ciklon szűrős prosztókat szeretem.


Ciklon szűrő azt jelenti, hogy a gégecső előtt van egy kis szűrő, amit a nagyobb darabokat felfogja. (a szőrt is) Így azt könnyen tudod üríteni. Csak a finomabb por kerül a porzsákba. Ez által nem telítődik / nem dugul el gyakran. Ha nem tetszik, lehet normál porszívóként is használni. (Nem tudom, hogy külön ciklonszűrőt lehet-e kapni…)

Vigyázni kell vele, hogy vastag gumitalpú cipőbe használd, mert a kutya szőr, és a ciklonszűrő erős statikus energiát generál.


Ha függönyt is akarsz porszívózni, kelleni fog rá teljesítmény szabályzó.


A vizes megoldás sajnos egy technikai zsákutca, mert több idő kitisztítani, mint maga a porszívózás.


- - -


A kutyánkat mi rendszeresen (2 naponta) fésüljük ilyesmivel:

[link]

Ez sok szőrtől megkíméli a porszívót.

2013. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!