Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nincs valakinek használati...

Nincs valakinek használati utasítása Candy CTY 1246 mosógéphez? Használtan vettem, de nem tudtak adni hozzá és sehol sem találok a neten. Jó nekem fénymásolatban is pdf-ben, mindegy, csak magyar nyelvű legyen.

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 11:00
 1/3 anonim válasza:

[link]

Nézd meg itt.

2013. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Éppen ezt nézegetem, de ez csak felsorolás. :( Egyik sem link, amiről le lehetne tölteni a használatit. Akkor lenne értelme ennek az oldalnak, de így semmit sem ér. Nem értem, mi értelme egyáltalán ennek az oldalnak :( A telefont meg természetesen senki sem veszi fel náluk.

Köszönöm még1x!

2013. szept. 2. 11:40
 3/3 anonim válasza:

Sajnos csak szlovák nyelvűt találtam a cseh Candy honlapján. A pdf szerkeszthető, így Google vagy valami más fordítóval lefordítható. Persze a fordítás minősége nem valami jó, de nagyjából meg lehet érteni, illetve következtetni lehet a jelentésre.


[link]

2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!