Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem időzíthető elektronikus...

Nem időzíthető elektronikus mosógépet hogyan lehetne időzíteni?

Figyelt kérdés

Volt egy régebbi mosógépünk, amin a programokat még tárcsás tekerővel lehetett beállítani. Ha időzíteni akartam az indítást, csak beraktam egy programozható időkapcsolót a konnektorba, beállítottam, bekapcsoltam a gépet, ami áram nélkül nem indult el, csak az az időkapcsoló adott neki áramot.

De most cserére szorul és kaptunk egy másikat helyette, ami még jobb is (Bosch), de az nem tekerős, hanem egy elektronikus vezérlésű valami, amin nincs időzítő.

Kb ilyesmi, csak még kevesebb funkcióval meg programmal:

[link]

Ezt hogyan lehetne időzíteni? Mert itt nem tudom áram nélkül elindítani, hogy áram bekapcsoláskor elindítsa az egészet.

Van erre valami megoldás?



2013. szept. 9. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogod tudni ezt megoldani.

De amúgy sem tanácsos szerintem egy mosógépet magára hagyni egy lakásban. A mosógép az pont az a gép, aminek millió baja hibásodhat meg, ami kárt tehet a lakásban: leéghet a motor, eláraszthatja a lakást vízzel, a centrifuga meghibásodása szétverheti a fürdőszobát stb...

2013. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem akarod megbontani?!

Vagy nem rettensz vissza tőle?

2013. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, inkább azért nem tenném :)
2013. szept. 10. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell neked időkapcsoló? Mindig otthon kell valakinek lennie, ha megy a gép, mert nem szabad felügyelet nélkül hagyni!! Akkor meg betudja kapcsolni, aki otthon van.
2014. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! Azt csak feszültség alatt tudod beállítani, de ne használd, inkább maradj a gép mellett, amíg dolgozik.
2014. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!