Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érintőgombos mikróhullámú...

Érintőgombos mikróhullámú sütő kijelzője nyolcasokat mutat és nem reagál a gombok nyomkodására. Dobjam ki, vagy javítható?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 16:08
 1/6 anonim válasza:
Áramtalanítás után is ezt produkálja?
2013. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
javítható egy panel cserével
2013. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Áramtalanítás után is nyolcasok.

Drága a panel csere?

2013. szept. 12. 00:53
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nézd át a leírását mielőtt szerelőt hívsz, hátha újra be kell állítani az órát. A miénknél legalábbis így van, minden áramszünet után be kell állítani újra, mert minden világít a kijelzőn.
2013. szept. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kzs válasza:

Én azt mondom, hogy még mielőtt szerelőt hívsz (vagy szervízbe viszed /mindegy/) gondold át, hogy érdemes-e.


Nem olyan drága egy új mikrósütő, és lehet hogy ha most ezt megjavíttatod, kis idő múlva más bajok jelentkeznek.

2013. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem lezártad a gyerekzárat. Én is jártam így, amikor töröltem át, egyszerre értem hozzá több gombhoz és olyankor lezár. A fiam beütötte keresőbe a típust és hogy zár feloldása és perceken belül előállt a megoldással. Már nem emlékszem pontosan de valamelyik gombo(ka)t kellett meghatározott ideig nyomva tartani. (Nem saját mikró volt, vendégségben voltunk:)
2014. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!