Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom leszerelni a...

Hogyan tudom leszerelni a légkondi beltéri egységét?

Figyelt kérdés
Légkondi beltéri egységét szeretném leszerelni lakásfelújítás miatt. Mivel nem értek hozzá, megpróbáltam leemelni és elkezdett folyni belőle a víz, úgyhogy visszaakasztottam a konzolra. Meg lehet oldani házilag, vagy klímaszerelőt kell hívnom hozzá?

2013. szept. 14. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdett folyni belőle a víz, akkor el van dugulva a kondenzvíz elvezető cső, de nem lesz más, csak kifolyik a felgyűlt víz, legalább nem tenyészik benne a legionella!

:)


Viszont te magad nem tudod úgy leszedni, hogy vissza is tudd rakni! Vissza kell szívatni a gázt a kültéri egységbe, és szét csavarozni a csöveket. Visszarakáskor pedig meg kell vákumozni...

2013. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel amit leírtál, nagyjából kínai, ezért nem állok neki. :D Köszönöm a segítséged! :)
2013. szept. 14. 10:24
 3/4 A kérdező kommentje:
A víz akkor kezdett kifolyni, amikor megdöntöttem jobbra levételnél. :)
2013. szept. 14. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam azért, mert el van dugulva a kondenzcső! Gyakran bele települnek rovarok (pók, darázs...) és nem tud kifolyni a kondenzvíz, a pangó vízben meg tenyészik a legionella...
2013. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!