Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melegszendvics sütőm problémáj...

Melegszendvics sütőm problémáját nem tudom megoldani. Ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy szendvicssütőm amibe 4 kis kenyeret lehet sütin. Már nem fiatal de semmi baja nem VOLT. Kisit koszosnak ítéltem és kitakarítottam hideg zsíroldóval. Nem használtam fémsúrolót csak sima szivacsot. megszáradt, mondom sütök már a szép tiszta sütőmben reggelit. erre nem jött ki belőle semmi úgy kellett kivakarni belőle a kenyeret meg kiáztatni. A teflon nincs lekopva se karistolva semmi.. Gondolta ki kell kenni újra olajjal, de a végeredmény ugyan az. kipróbáltam minden lehetőséget de semmi sem vállt be. Más edényeknél semmi kárt nem okozott a zsíroldó.

2013. szept. 17. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem amit te teflonnak hiszel az eloxált alumínium.

A hideg zsíroldó mivel lúgos kifejezetten szereti az alu-t.

Ugyan te nem látod szépen megmarta-felérdesítette a felületet,ezért ragad bele a cipó.

Vegyél tőle érzékeny búcsút.

Villszer.

2013. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
időközbe megoldódott..könnyes búcsú nélkül..:) újra bele kellett égetni az olajat és láss csodát a melegszendvicsek "kicsúsznak" belőle:)
2013. szept. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!