Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan működnek a mini mosógépek?

Hogyan működnek a mini mosógépek?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen mini mosógépek, amiket lehet nyaraláshoz, utazáshoz magunkkal vinni. De nem értem, hogy míg a rendes mosógépeket be kell kötni, addig ez miben különbözik? Ha hordozható, akkor nyilván nem igényel olyan sok mindent, de sajnos nem találok sehol sem erről részletes információt.
2013. szept. 21. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég javítottam egyet. Ne gondold hogy az automata gépre hasonlít. A régi keverő tárcsás lett lekicsinyítve. Kb akkora mint 1 10L-es vizesvödör, egy póló vagy 1-2 gatya a mosási kapacitás. Szóval semmire sem jó!!

Villszer

2013. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amilyet én használtam hosszabb külföldi utakon,az vízbetöltéses volt(mint régen a forgótárcsás) a tápját pedig 220-as inverterről kapta.

2013. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
W3dzz-nek igaza van, egy kis keverőtárcsás mosógép. Annyi különbséggel, hogy van benne egy időzítő is. Szerintem egy darab farmer hosszúnadrággal már nem birkózna meg :P Gatyát zoknit, pólót meg gyorsabban kimos az ember kézzel.
2013. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!