Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit mosó szárító gépem...

DjSyl kérdése:

Indesit mosó szárító gépem több ideig mos mint a program írja, miért?

Figyelt kérdés

Felrobbanok, nem értem. 3 as program 40 fokon teljes mosás idő 70 perc. Ezt a drága gépem 110 percig csinálja. Nem tudom rosszul rárakni a program tekerő gombot mert nutja van, tehát egyféleképp lehet rárakni. :(

HELP!!!



#mosógép #Indesit #hosszabban mos
2013. okt. 15. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szárítással együtt? Vagy csak a mosási ciklus ennyi?
2013. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a program egy sima mosás öblités centrizés papiron...ezt is csinálja csak jóval több ideig..
2013. okt. 15. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmmm, ha garis akkor nézesd meg.

Amúgy meg mérlegeld hogy megéri-e befektetni egy szervízre.

2013. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi...gondoltam hátha valaki járt már így és tudja mi a megoldás..
2013. okt. 15. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:

nézd meg, a vízbekötőcső szűrőjét. (általában a csap-csatlakozó oldal felől található, de találkoztam már olyan géppel is, aminek a bekötővezetékének mindkét végén volt finomszűrő)

ha pl. ez eltömődött, vízkővel vagy rozsdával csökken e keresztülfolyó víz nyomása, ennek okaként, megnövekedhet a mosási idő.

2013. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is indesitem volt! képzeld el az meg ugy csinált hogy elinditottam az 5 ös programon és még akkor is ment mikor hazamentem csak mosott mosott senem öblitett senem centrizet és ugy tudtam használni hogy néztem az időt hagytam 40 percig mosni utána centrifuga utána öblités utána megint centrifuga és öblités utána már a száritással is történt valami hiba az leált rendesen de ugy összegyűrte a ruhákat....
2013. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!