Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen felültöltős Mosógépet...

Milyen felültöltős Mosógépet ajánlanátok 80. 000 FT-ig? Pl. : Whirlpool- sokan szidták valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 21:26
1 2
 1/14 anonim válasza:

anyuméknak whirlpool van,használtan vettük ezelőtt 8 évvel és hál'Istennek semmi baja,nekem ez vált még be nagyon :

[link]

2013. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Electrolux. igaz nekem 8 éve Bosch van hiba nélkül
2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem whirlpool van 5 éves sokat használom semmi baja nem volt
2013. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson! Nekem négy év alatt kettő purcant ki! A Bosh bevált nálunk is!
2013. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szintén "vörpul" tulaj vagyok a két éves garancia lejárta után két hónappal beszart a központi elektronika 15000Ft.

Majd rá fél évvel a gombsor adta meg magát. Most 3 éves a gép és imádkozok, hogy még egy évet legalább kibírjon.

Soha többet ilyen márkát!

Én a helyedben olyan márkát keresnék amelyik évtizedek óta csak mosógépet gyárt, mert ott kiforrott a megbízhatóság!

A következő biztos a hagyományos Elektrolux lesz. A mostani előtt az volt 10 évig.

2013. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk beválta vörlpúr...

3 van a családban... 1 gyel volt gond...de a szüleim maguknak köszönhetik, nem tartják karban, pedig minden nap megy 2 adag kinimum...a szűrőben zoknival hónapokig...nem túl mosógép kímélő...egy 10E ft os alkatrész..apu cserél, már újabb 4 év szuper..

Mienk másodkézből, mi 5 éve használjuk, előtte volt még pár éve, semmi baja.. Bár én azért rendben is tartom...

A 3. Is működik rendesen, az 7 éves

2013. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nimród Csaba válasza:
Én annak idején nagyon sokat jártam utána, és a fórumokon amit szinte kivétel nélkül ajánlanak az a Bosh. Nekünk is Bosh van, immáron 6. éve megy hibátlanul. Whirpool több ismerősnél döglött meg 2-3 év alatt. (megjegyzem a régi Whirpool-ok jobbak voltak, de az újabb szériákkal nagyon sok a gond)
2013. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hajdu! Ezer éves, és tökéletesen mos, semmi baja.
2013. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Whirlpool???Egyik se!!!Inkább veszek egy használt Mielet.Nekem is az van és 17 éves!2 vezérlő panel is van benne!Sokkal takarékosabb csendesebb jobb mint a mostani WH!jah és nem rohad/hullik szét 3 év után!
2013. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szőke László válasza:
Szerintem ez szerencse kérdése is. Mi 15 éve vettünk egyet, a mai napig használjuk, egyszer volt egy ötezer forintos javítás, valami gumibak vagy mi ment tönkre és centrifugázásnál kisétált a fürdőszobából. Most már zajosodik a szivattyú, de működik. Amúgy két gyerek meg két felnőtt szennyesét mossuk rendszeresen.
2013. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!