Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kapagen Kapanadze Ingyen...

Kapagen Kapanadze Ingyen Energia Generátor: Hol lehet letölteni használható kapcsolási rajzot hozzá, ami működik is?

Figyelt kérdés
Esetleg van aki meg építette már és működik neki?

2013. nov. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
NE ábrándozz, ez NEM müködik!!!!
2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Negatív kommentelők kérem kíméljenek! Több száz működő készülék létezik és youtube-on is rengeteg a videó!
2013. nov. 16. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt rohadtul nem értem. Működő ingyenenergia készülék, és több száz van a világon? Mikor több tízmilliónak kéne már dorombolnia?

De ha már a kereső is problémát okoz, mit fogsz kezdeni a rengeteg emergiával? (gugli első találaton ott a kapcsolás)

2013. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A kapcsolási rajz nem elég. Ahhoz egyértelmű, logikus tudományos magyarázat is kell hogy miért és hogyan működik. Éterből kicsatolt energia és hasonló félremagyarázat nem jó. Valós kell. Mondjuk ami olyan valós szavakat tartalmaz mint például fluxusállandóság.
2014. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak, hogy legyen egy valódi válasz is, hogyha mindenképp erre akarja pazarolni a pénzét.


[link]


Ne bántsátok van aki istenben hisz ő meg ebben, de lehet, hogy istenben is.

Majd ha megépíti és elcseszett rá egy rakás pénzt és még nem is működik, akkor tudja meg, hogy átverés.

2014. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy maga a feltaláló sem érti kielégítő mélységben a működését. Különben már kiszivárgott volna.
2014. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egy álláskereső oldalon talált meg egy illető azzal, hogy mondjak egy árat, és építsek neki egyet. Mondtam, levélnehezékért még nem kértem fél millát soha. Pár tekercs meg trafó van a rajzon, és fotók a kész kapcsolásról, elküldte a weboldal linkjét. Aki ebből nem tudja összerakni, az hogyan akarja használni? Mondtam, meg fogsz halni tőle. A válasz: ha nem hinnének magukban az emberek, még mindig szekéren járnánk. Szerintem meg a fizikát kéne tanulgatni. Az energiamegmaradást, meg a hatás-ellenhatást ha átvisszük a gazdaságba, akkor megértjük, miért 1000 forint fél kiló kenyér. Mert sz-r munkáért sok pénzt akarsz, ezzel ilyen értéket adsz a pénznek, és másnap csak sz-rt kapsz érte te is.
2022. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!