Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Újfajta Zanussi mosógépemből...

Újfajta Zanussi mosógépemből az öblítő és a mosógél egyszerre belefolyik a dobba még mosás előtt, miért?

Figyelt kérdés

Új Zanussi ZWQ 36101 (csak nem digitális kijelzős) felültöltős mosógépünk van. Az adagoló része kivehető, hogy könnyen tisztítható legyen, csak alul van egy lyuk, ahol a mosógél és az öblítő is egyszerre ki tud folyni a dobba. Miért? Nem tudom használni vagy csak rosszul van kitalálva? Hiányzik valami alkatrészünk (neten rendeltük, ezért kicsit bizalmatlan is vagyok)?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2013. nov. 21. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Használtad már? Mert akkor észlelhetted volna, hogy az öblítőt öblítésnél engedi a gép le.
2013. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt sem árt tudni.


"Nem használhatók folyékony mosószerek,amikor az Előmosás

ki van választva.

Előmosás nélküli ciklusok esetén a folyékony mosó-

szert közvetlenül a dobba vagy a mosószergyártója által biztosított különleges adagolóeszközbe töltse."



sás nélküli ciklusok esetén a folyékony mosó-

szert közvetlenül a dobba vagy a mosószer

gyártója által biztosított különleges adago-

lóeszközbe töltse. A mosószertablettákat

2013. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Használtam már, és az a gond, hogy az adagoló mindkét oldalon(értsd: az öblítőnél és a mosószernél)lyukas a dob felé, ha beleöntök valamit, látom, ahogy egyből kifolyik a dobba. Előmosást sosem használok, de így öblítőt sem tudok, mert az is egyből lefolyik a mosószerrel együtt a dobba...
2013. nov. 21. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát az öblítő is lefolyik egyből
2013. nov. 21. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az öblítőt középre kéne önteni......
2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A problémám a kérdezőével teljesen azonos:új Zanussi mosógépből a mosószer és az öblítő is az adagolóból rögtön a dobba folyik,beöntéskor.Még el sem indítom a gépet,de mindkettő benne van a dobban.A boltban azt a választ kaptam,hogy ez normális,ne reklamáljak.At előző Zanussim nem csinált ilyet.Meg logikátlannak is tartom,akkor minek az adagoló,lehet mindent egyszerre a dobba is tenni,nem igaz?!Még az első kérdező válaszára is kíváncsi lennék,lett-e megoldás a problémára?Köszönöm!
2015. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
RTFM!!!
2022. júl. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!