Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért csak 1 év garanciát...

Uccso89 kérdése:

Miért csak 1 év garanciát adnak az Electrolux mosogatógépekre?

Figyelt kérdés
Miért csak 1 év garanciát adnak az Electrolux mosogatógépekre? A többi, szinte nevesincs márkára minimum 2 év a garancia. Vagy legalább is hosszabbítható. A Média Márkt-ban a legjobb az ár de itt nem hosszabbítható a garancia. Miért van ez? Rossz a minőség??

2013. dec. 7. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel is több pénzt akarnak bezsebelni. Mi jövedelmezőbb nekik? Ha garanciára megjavítják az esetlegesen elromlott eszközt, vagy ha újat veszel?
2013. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézz utána fórumokban, mely típusokat tartanak jónak, megbízhatónak, melyeket érdemes elkerülni. Előfordul, hogy éppen a háztartási gépek körében (főleg régebben) nevesebb gyártók - Electrolux, Whirlpool - termékei vezetik a meghibásodási "listákat". Ugyanakkor nem biztos, hogy a teljes termékkínálatukra értendő, csupán bizonyos típusokra korlátozódik, gondolom, főként az alacsonyabb kategóriába sorolt modelleknél.
2013. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hangefekt ***** válasza:

A garancia hosszabbítást csak akkor javaslom ha a gyártó adja. Ha külsős cég vállalja előfordulhat hogy meg szűnik és lehet nézni mint csirke a sütőben. Tavaj is volt egy ilyen bár nem verték nagy dobra sajnos.

Electroluxot zanussit a legegyszerűbb javítani, viszont arra figyelj hogy egyik mosógép sem szereti a párát, és általában panel gondok szoktak lenni.

2013. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert szar minőségű, és nem akarnak rá felelősséget vállalni csak egy évig. ha lehetőség van, akkor jobban jár az ember ha 10-15 ezerért vesz rá 5 éves garanciát. például az euronicsban, mert elég selejtesek az elektronikai cikkek és állandóan javítani kell őket. ha ki is cserélik, tuti hogy nincsen olyan árkategóriájú, mint az elromlott, és lehet 20-30 ezret ráfizetni egy újabb gépre.
2014. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Electrolux mosógépet ne vegyél!


Nekünk 1 év 1 hónap után döglött be az Electrolus mosógép.

Garancia ugye 1 évre van, tehát egy hónappal bírta tovább.


Elvileg lenne még utána szavatosság.

Én felhívtam őket, a vevőszolgálaton kérdezték mi a baja, mondtam hogy szerintem ékszíj, mire mondták, hogy azt ők is úgy "veszik"?, nem így arra nincs szavatosság.


WTF?????


A Whirlpool mosógépünk 10 év után döglött be először, mert elszakadt (előregedett) az ékszíj.

Én azt hittem, hogy az Eletrolux egy minőségi termék, legközelebb nem veszek az biztos.


Amúgy annyira energiatakarékos, hogy az 5kg-os mosógépben 2-3 kg ruhát lehet normálisan kimosni, amúgy foltokban száraz marad.

2014. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Minden ami az Electrolux márkával kezdődik, ha jót akartok kerüljétek el ugyan is minőségben valami hihetetlen gyenge és csak addig működik amíg van garanciája jobbik esetben...

Egy ott dolgozó...:)

2014. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert szar silány minőség, azért kevés a garancia rajta. én már régóta mindig 5 éves garanciát veszek a mosogatógépeimre ( kb 9-10 ezer ft) . mert az idő alatt kétszer bedöglik és újat adnak ingyen.
2015. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!