Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki segítsen, hogy lehet a...

Valaki segítsen, hogy lehet a ZXTL-13A digitális ébresztőórán kikapcsolni, hogy ne zenéljen minden órában?

Figyelt kérdés
A leírásából, ami fordítógéppel készült, nem derül ki.
2013. dec. 8. 13:35
 1/9 P-B.Brigitta válasza:
Szia! Mi is ezzel a problémával küzdünk, nem tudjuk kikapcsolni az ébresztő órát, 2 szer zenél, plusz óránkét jelez. Sajnos ajándékba kaptuk még használat útmutató se volt hozzá. Ha sikerült rájönnötök hogyan lehet kikapcsolni ezt a funkciót, illetve beállítani hogy jó hetet mutasson kérlek osszátok meg velem is, mert mi csak a dátumot és az időt tudtuk beállítani.Megoldható lenne a használati útmutató lefotózása és esetleg elküldése?Előre is köszönöm szépen a választ. Üdvözlettel Brigitta. Boldog Új Évet kívánok!
2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsozso11 válasza:
100%

Nos az UP gomb megnyomasaval megszuntetheto,hogy ne zeneljen illetve ne jelezzen minden oraba s ezt onnnan tudod majd mikor a HOUR NOTICE mellet levo piros Led nem vilagitt kijelzon.


[link]


[link]

Az ebresztot meg ugy lehet ki/be kapcsolni hogy megnyomod az ALARM hombot s majd ott elejon a beallitott ebresztesi ido majd ezutan megnyomod ugyancsak az UP gombot. Ha esetleg meg erdekelne titeket akkor az AM/PM meg a 24 oras foramtumot Ugyancsak az UP gomb megnyomasaval erheto el hosszasan nyomva par tized masodpercig mig nem latod hogy megvaltozott valami.


Figyelem minden esetben az UP gombot nem hosszasan kell megnyomni!


Remelem ,hogy segithettem :)

2015. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsozso11 válasza:
majd elfelejtem hogy az END gombal lepsz ki barhonnan miutan elvegezted a beallitasokat az ebresztonel :)
2015. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sziasztok Robi vagyok. Nekem is van egy ilyen digitalis órám de akarmit csinalok vele az ébresztot nemtudom kikapcsolni Tudtok segiteni ?
2016. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pszichomokus102 válasza:
Sziasztok. És a week felirat mire jó? Mert nem tudom mi alapján mutatja a hetet mert bármit állítok a dátumon random változik meg a szám.
2016. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gyszomb válasza:

A születésnapi üdvözlő zene minden óra 8 perckor szól.

Mit lehet tenni, hogy csendben maradjon?

2018. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi a jelentése a Weeknek egy digitális ébresztőórán?


1,2,3,4,5,6,8 Talán a hét napjai, mert hétfőn 1, kedden 2, szerdán 3, stb - de a vasárnap 7 nincs, viszont 8 van. Tud erre valaki választ?

2021. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lak Béla válasza:

Az ébresztés kikapcsolása:

Alarm gomb megnyomása

Up

Up ezután a -- -- szimbólum látható.

Fenti műveletet meg kell ismételni azokon a helyeken, ahol szám szerepel. Végig kell menni az A1-A8, valamint születésnap b1-b6 lehetőségeken.

Ha minden jó, elalszik az Alarm led.

Az AM/PM és az óránkénti jelzés már szerepelt korábban.

2021. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lak Béla válasza:

Ha valakinek van szüksége lefordított használati utasításra, jelezze.

ZX-12C/13C/13A/13B/13M/13L613X/15A/16A típusokhoz.


Az ébresztési idő(k) kikapcsolásához az UP gombot kétszer kell megnyomni, mert az elsőre a zene hallgat el.

2021. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!