Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Előltöltös mosógép dobját az...

Előltöltös mosógép dobját az elentétes irányba forgatom attól lehet csapágyas?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy troger növérem anak meg egy idióta gyereke. Mindent meg enged neki. Már minden tönkre ment a lakásba. Szóval új mosogépet vetem mert az elözö valamilyen oknál fogva leéget. Az új mosogép 2 hónap után leverte az ékszíjat szerelö azt mondta csapágy csere. A növérem váltig álitja nem a gyerek tete tönkre de én töbször látam hogy minden szart bele pakol és ösze visza pörgeti a dobot., meg a gombokat ösze visza nyomkodta. Szóval etöl tönkre mehet a mosógép?
2013. dec. 15. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A csapágy főként egyirányú egyenetlen terhelésektől vagy anyagfáradás következtében mehet tönkre. Simán a forgatástól nem, hiszen az a dolga.
2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 2 hómap alatt nem kéne neki tönkre menie. És mindkét irányba forgatja a dobot.
2013. dec. 15. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
de az a dolga hogy forogjon, a kerékpárban sem mennek tönkre a csapágyak attól, hogy hátrafelé tolod, ez nem egyirányú. Ha két hónapos akkor vidd vissza garanciában.
2013. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleve a mosógép programjámban is benne van, hogy mindkét irányba forogjon (még az Energomatéban is), tehát ettől nem megy tönkre, erre való. Viszont ha mindent belepakol, akkor simán szétverheti a gépet.
2013. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a mosópépet én vetem azt hitelre mert anyi zsém már nem volt mert hütöt meg tv-t is kelet venem. Nyomkodja, mindent bele pakolt forgatta. Am már meg van nem tom hogy de a számitógéphez a régi féle egér golyója meg akadt a nem tom mibe és ezért kattogot. Azért gondoltam hogy a forgatástól mert akor kezdte el pörgetni mikor mosásnál elkezdet kattogni. Na mindegy biztositó még nem fizet mert még csak 3 havi törlesztő van kifízetve és 6 hótól fizet. És még ne legyek felháborodva...
2013. dec. 16. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
De milyen biztosító? Ez gyári hiba, garanciálisan javítják.. Ez nem olyan mint mikor összetöri valaki az autóját, mosógépet nem biztosítanak. Megvételtől számított egy évig a legtöbb háztartási gép garanciális.
2013. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hitelre vettem havi 600 forintért van biztósitás rá. Van garancia de nem gyári hiba, mert tönkre lett téve
2013. dec. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!