Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajándékba kaptam egy Grundig...

Ajándékba kaptam egy Grundig 650 W-os turmixgépet. A gyümölcsös-joghurtos dolgokon kívül mire használhatom?

Figyelt kérdés

Hagyma aprítás, jég aprítás stb...

Továbbá érdekelne melyik a jobb botmixer vagy turmixgép?

Mi az amit az egyikkel lehet csinálni és a másikkal nem?



2013. dec. 16. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Porcukor készítés?
2013. dec. 16. 19:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Bébiétel készítéshez melyik a jobb??? mert ha a botmixer akkor azt még be kell szereznem...
2013. dec. 17. 11:33
 3/4 anonim válasza:
Már vannak olyan botmixerek is amelyek turmix feltéttel is rendelkeznek. bébiétel készítésére legfőképp a botmixert ajánlanám mivel sokkal kevesebb takarítással jár mint a turmixgép esetében ugyanakkor a az általad irt 650 w teljesítményű géppel már jóval több dolgot összelehet turmixolni pürésíteni aprítani vele. Bár én a Grundigot meg mondom őszintén nem szeretem. Remélem tudtam segíteni.
2015. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Porcukor készítésre viszont nem alkalmas. Ráadásul ha meghibásodik a készülék és kiderül a boltban hogy porcukor készítésére használtad, (nem rendeltetés szerűen használtad) érvénytelen lesz rá a garancia. Arra darálót használj.
2015. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!