Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vegyek?

Milyen mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Számít az ára, jó lenne 100 000 alatt megúszni (így valószínűleg elöltöltős lesz, azok olcsóbbak). Minimum 7 kg kapacitása legyen, és minél több garancia. Amiket szeretnék tudni tőletek hogy van-e olyan márka amit jobb ha elkerülök mosógépvásárláskor.

#régi #mosógépem
2013. dec. 28. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Nekem LG-m van, anyukámnak is. Ilyen az enyém: [link] Teljesen meg vagyunk vele elégedve, elég nagy a dob (ez én gépem még keskeny is, ami panelben jól jön), jó az energiafogyasztása, nagyon halk és gyakorlatilag minden igényt kielégít. Két év jótállás van rá. A Whirlpool mosógépekről hallok rosszakat, anyósnak is olyan van, fél év után rozsdásodott a mosószeradagolónál.
2013. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

A rozsda lehet hogy bosszantó, de nekem az csak esztétikai hiba. Külön mosókonyhánk van, így a mosógépet csak mi látjuk. Persze ha nem muszáj akkor ne rozsdásodjon mindenütt, de számomra inkább a szerkezeti megoldások a lényegesek. Van-e valami márka amit bármilyen okból kerülni kell? A többihez képest hamarabb jelentkező programhiba, csapágyazás elhasználódása, kijelzőhiba stb.

Nekem is whirpool mosógépem van jelenleg, de a 10 év használat mostanra megemésztette elég sok részét. Szerelőm szerint az új mosógépek már szinte üzemórásak. Állítása szerint az újonnan piacra dobott mosógépek jó ha 4-6 évet kibírnak. Ezért akarok rá sok garanciát. Euronics üzletben tavaly már érdeklődtem ez ügyben és volt gép amire 3 év garancia volt, és 7000 forint befizetésével adtak volna még rá 2 évet. Valami hasonló megoldást keresek, csak még először ráérdeklődöm a tapasztalatokra nehogy belefussak valami bakiba. Még annyit hogy az elöltöltős mosógépek csapágyai hogy bírják? Mert a felültöltőssel ellentétben csak egyik oldalt van csapágyazva a dob.

2013. dec. 28. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A csapágyakkal ne foglalkozz. felültöltősben még kisebbek vannak mint az elöltöltősben.Gyakorlatilag teljesen mindegy milyen gépet veszel a lényeg hogy minél olcsóbb legyen.A drágább semmivel sem tud többet.3 évre veszed úgyis.Ha nem ragaszkodsz az újhoz akkor használtból a Miele márkát tudom javasolni.Na az ami nem rohad el(mert gyakorlatilag nem tud) és nem hullik darabjaira.Újat is vehet de 250 ezer FT alatt nem úszod meg.És ez még csak az alja.Használtan viszont ettől jóval olcsóbbért kaphatsz megbízható gépet.Nekem is az van csak ajánlani tudom és a korát nagyon meghaladta.Ez a gép 1400 on centrizik mig amiket most lehet kapni 1000 1200 körül vannak.A Miele ben van anyag.Fémből van a mosóüst az ellensúlyok is öntöttvasból vannak.És ezek a mai napig így készülnek.Emellett a 10 15 éves gépei annyi vízzel mosnak mint amennyivel a mai hulladékok.
2013. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!