Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Turmalin kerámialapos hajvasal...

Turmalin kerámialapos hajvasaló, ami 230 fokon vasal nem károsítja a hajat napi használat esetén? Philips termék.

Figyelt kérdés
akinek van hajvasalója tudja hány fokon működik? azt gondolom, minél melegebb annál gyorsabban lesz készen a mű.... de azért nem akarok égett hajat sem.
2009. dec. 1. 18:26
 1/8 anonim válasza:
100%
230fok az nagyon meleg,biztos h napi használart esetné tökre fog menni a hajad, én 140-150 fokon szoktam vasalni a hajamat,ha nem göndör a hajad csak hullámos 150 fok bőven elég.
2009. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
230 fok, napi használat, mégcsak nem is remington, vagy ga.ma!! Megőrültél? Még hogy nem károsítja! Aztán majd sírsz, ha havonta 10 centiket kell vágni a hajadból!! Hetene 1x 2x hajvasalás, kb 150-180 fokon, 3 havonta 1-2 cm a hajadból, és na, akkor semmi baja nem lesz!
2009. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én is azt gondolom, hoyg az túl forró, csak minek árulnak ilyet egyáltalán az enyém max 180 on vasal, csak gondoltam lecserélem, de akkor felesleges is, úgysem tekerném fel 230 fokra. igaz?
2009. dec. 12. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, de ha nem akarod naponta vasalni, hanem csak hetente 1x-2x, akkor kell az a 230 fok, h 3-4 napig egyenes legyen :)
2009. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sztem a 180 fok is elég meleg a hajadnak.és lefog égni apránként a hajad vége.ezzel nagyon rongálod a hajadat.és mások is.szétlesz töredezve!
2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat kedveseim!

tudom én hoyg nem kéne, de a lányom .....

hátha olvas itt is, és azért a kérdés.

2010. márc. 19. 10:52
 7/8 anonim válasza:
Tévhit hogy letorik a hajad... nekem rohadt gondor hajam van egy heten 2x mosom a hajam es akkor teljesen kivasalom 230fokon (ga.ma tourmalin hajvasalo) es annyira eros a hajam hogy azt elmondani nem lehet.... fenyes es nem toredezett, derekamig er, mindig vasalom
2016. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írjál már légyszi még egy pár ilyen 2009-es kérdésre, oly' nagy kedvem van azt olvasgatni, hogy 12 évesen milyen balfaxségokat írogattam!
2016. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!