Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit Wt90 mosógép hiba?...

Indesit Wt90 mosógép hiba? (program kapcsoló körbe forog)

Figyelt kérdés
Ki tudja mért csinálja az indesit wt90 tzipusu mosógépem azt hogy bekapcsolom enged bele vizet utána egyből szivatyuzik majd a programkapcsoló körbe-körbe forog.Kikapcsolom mindent lenullázok ezt elég sokszor megjátszom egymás után mire végre elkezd rendesen mosni.utána nincs gond akármelyit mosok minden megy rendben.Majd pár nap után mikor megint mosni akarok ugyanezt végig játszom mire megint müködik rendesen.
2014. jan. 16. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon -középtájon- találsz Indesit hibakódokat.

[link]


Meg kell számolni a LED villogásokat, hogy megtudd a kódot.

2014. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget megszámoltam 8-at villan a led kijelző,a linket megnéztem csak sajnos nem tudom teljesen értelmezni milyen hibát jelez a 8 led villanás.
2014. jan. 18. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Második bekezdés: F08-as hiba!
2014. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!