Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valakitudna tanácsot adni?...

Łexiii kérdése:

Valakitudna tanácsot adni? Nagyon megkösszönném! 16/L

Figyelt kérdés

2012 Júliusában kaptam az akkor legújabb Fujitsu laptopot. 3 év garancia van rá. Na most tavaly véletlen a numerikus billentyűzetbe beleöntöttem egy minimális narancslevet. A laptopnak semmi baja nem lett,tesóm is jól megnézte és ugyanúgy ment tovább.

DE! Pár hete ráejtettema telefonomat a touchpadra...A telefonom egy blackberry kistelefon,szval attól igazán nem lehet baja,de mégis...Azóta nem működik az egész touchpad. Én simán szolnék anyuáknak vagy tesomnak és elmennénka szervízbe meg midnen, DE ugye tavaly beleöntöttem anarancslevet és félek hogy azt ki fogja mutatni a teszt vagy nemtudom.... És akkor ugye ha folyadék,éri arra nincs garancia,mert akkor ráfogják hogy amiatt ment tönkre! Pedig nem! Mit tegyek szerintetek? Ja, és azt anyumék se tudják,hogy narancslé került bele.



2014. jan. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egeret :)
2014. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jelenleg azt használok,de ez nem megoldás
2014. jan. 23. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy szerinted ez benne van a garanciába hogy attól nem mehet tönkre?:D a telefonnál is ha leejted és betörik a kijelzöje akkor se fognak vele semmit csinálni ha jössz azzal hogy csak 5 centiröl ejtetted le. amúgy a billentyüzet kiszedhető és kitakarithato de a touchpadot is megtudják mondani hogy te tetted tönkre ha kötekedni akarnak ha meg nem akkor a billentyüzettel se jönnek.
2014. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elöször próbáld ki a garanciális javitást, ha nem látszik rajta sérülés, akkor valószinűleg kicserélik a tapipadot. Ha pedig ráfogják a narancslére, akkor sajnos fizetős lesz. De az alap mindenképp a garancia -próba, szerencse! Sok sikert! :)
2014. jan. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Próba szömörce :)

Én egyszer egy telefon aksit ejtetzem rá (szóval szintén zenész :D ) és megrepedt a csatlakozó panel. Nem garanciális mert magától ilyen nem történhet...

2014. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
0%
Kèrjèl apucitól egy új laptopot. Persze ne a lehető legsz.rabb gyártótol, mint most van. Vagy dolgozz meg azèrt, amid van.
2014. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 icraM válasza:
használj egeret
2014. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!