Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit szóltok hozzá, vehetek e...

Mit szóltok hozzá, vehetek e Whirlpool AWE 6514 mosógépet? Ki mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen bármit meg lehet venni. 2 évnél többet ne várj tőle.
2014. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 5 éve használom.Meg vagyok vele elégedve.Halkan működik.
2014. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk AWT 7105 volt, tavaly cseréltük le. Kinézetre eléggé hasonlít az AWE 6514-re. Ami jót tudok mondani: Legalább 8 évig használtuk, hetente többször is. A rossz: A mosószer tartó részt nem lehet rendesen kitakarítani, lerakódik benne a trutymó és egy idő után penészes lesz a belseje. A betöltő nyílás körüli gumi rész (üstszáj?) nálunk sohasem tudott rendesen kiszáradni, az is penészes lett és nem fértünk hozzá hogy kitakarítsuk. A benne lévő lengéscsillapítók nagyon ócskák, miután elfáradtak minden centrifugáláskor ugrált a gép. Vettem felújító készletet, beépítettem, akkor valamennyit javult a helyzet, de az új lengéscsillapítók nem bírták sokáig. A dobon lévő ajtók rugói eltörtek és az egyik ajtó beesett. Ehhez is van felújító készlet, kicsit meg kellett küzdeni vele de az új rugókkal nem volt gond néhány évig. Az utolsó időkben gyakran előfordult hogy mosás közben megállt, F6 hibakódot mutatva. Ilyenkor 1-2 órára áramtalanítottuk és utána megint működött, de a sokadik ilyen után inkább lecseréltük. Ha megint ilyen gépem lenne (most Electrolux van), valószínű hogy a garancia lejárta után az első meghibásodásnál inkább lecserélném. Hiába javítja meg a szerelő (vagy a tulajdonos), az egyik hiba után jön a másik és többé nincs megállás. Persze lehet hogy minden modern mosógépnél ugyanez van.
2014. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekünk valami hasonló van, három éves, előtte egy régebbi tesója volt az nyolc évig ment, 7 évig gond nélkül. Ez a újabb néha meg megállt, ilyenkor a fűtőbetétet kellett cseszegetni, de találtam a sógoromnál egy kidobott wörpúlt, kivettem belőle a fűtőbetétet és azzal megy egy éve minden gond nélkül. Van egy szerelő ismerősöm, ő mondta, hogy ez a fűtőbetét gond teljesen általános, csak az egyszerűbb masinák nem veszik észre, ezek az okosok viszont megnézik a betétet és ha kicsit párás vagy ilyesmi akkor már nem indulnak el. Nekünk is eltáncol néha centrizéskor, de lesz... :-) Naponta használjuk, néha többször is, a következő gépünk is wörpúl lesz.
2014. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!