Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a mosó gépnek?

Reflmix kérdése:

Mi lehet a baja a mosó gépnek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 órája mostunk egy ruha adagot,és nagyon rázkódott a mosógép, utána mikor lejárt kipakoltuk a ruhákat és betettünk újakat mosni, pár perc múlva rettentő égett műanyag szag jött a gépből az egész házban lehetett érezni,nem sokkal később nem indult a Centrifuga és a dob meg sem moccant ! Ékszíj lehet a gond vagy motor ?

2014. jan. 31. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szíjat ledobja attól nincs műanyag szag.
2014. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és mi más lehetne ? Mert nagyon büdös égett műanyaghoz hasonló szaga van !
2014. jan. 31. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy rázkódás pl az egyik rugós felfüggesztés leszakadása lehetett, a motor hajtótárcsája, a szíj vagy a dob tárcsa hozzáért valamihez amivel súrlódva a motor túlterhelését, tönkremenetelét okozhatta.
2014. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ! Akkor tulajdonképpen a mosógép kuka ?
2014. jan. 31. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy javíthatatlan, de a szíj nem esik le a mai gépekről.

Esetleg még a műanyag csapágyház is okozhat ilyen gondot ha a szimering átereszt, a csapágy kenését kimossa és rövid úton beáll, megfordul a házban.

Vagy egyéb más dolog.

2014. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ennek a javítása felér egy új gépnek az árával nem ? Vagy rosszul tudom ?
2014. febr. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!