Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felszereltem a konyhába a...

Felszereltem a konyhába a páraelszívót. Hány cm magasságra kell tenni a tűzhely fölé?

Figyelt kérdés
Azt írja,hogy min. 65cm legyen a magasság,én sajnos a csempe végett 74cmre tudtam minimum rakni.Nem akartam megfúrni a csempét.Nem magas ez?Azt is olvastam a neten,hogy 65 -75cm.Nekem olyan magasnak tűnik vagy csak furcsa?
2014. febr. 18. 18:59
 1/4 fúróferkó ***** válasza:
Olyan alacsonyan kell elhelyezni,hogy minél hatékonyabb legyen a páraelszívás.Arra is érdemes figyelni,hogy aki ott ügyködik ne verje bele a fejét.
2014. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,igy kényelmesen elférünk tőle,az hogy hasznos-e majdd kierül.Igaz a gőz felfele száll,de bízom benne,hogy nem túl magas.Igaz ahogy olvastam a fel helyezésről pont bennt vagyok a méretben,mert olyat írnak,hogy 65-75cm.Ebben akarok biztos lenni.
2014. febr. 19. 17:01
 3/4 fúróferkó ***** válasza:
Ezért írtam,hogy aki ott dolgozik és belső lángról akar egy nehéz,forró fazekat levenni,könnyen beütheti a fejét,de ha túl magasra van szerelve egy csomó gőz a csempén fog lecsapódni.70 cm magasra téve így is elérheti a fejével egy 1,50 magas.
2014. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bodnar edit válasza:
Most kérdeztem a párom ő otthonos ezekben. A gáznál 90cm, a villanynál 80cm az ideális és hivatalos.
2014. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!