Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehetséges hogy átvert a...

Lehetséges hogy átvert a hűtőszerelő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Bosch alul fagyasztós hűtőm és már hónapok óta nem hűtött egyáltalán a felső része, a fagyasztója viszont jó volt, de kihívtam ma a szerelőket és azt mondták hogy az elektronikával van a gond nem a gázzal, úgyhogy azt csinálták, hogy kikötötték az vezérlőpanelt és bedugták a hűtőt egy ilyen napi kapcsolóórába ami 15 percenként kikapcsolgat és nem hinném hogy annyira jót tenne a hűtőnek hogy negyed óránként kikapcsol negyed órára. Így le tud egyáltalán hűlni rendesen? Azt figyeltem hogy a fagyasztó része el is kezd leengedni amíg 15 percig áll a hűtő. Mindezért elkértek 15 ezret és erős a gyanúm hogy átvertek. Igaz valami matricát ragasztottak belülre ami fél év garanciára jogosít. Nem tudom most mi van. Nő vagyok tehát nem értek ehhez egyáltalán.
2014. febr. 19. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Elegge atverteke haragudj gany munka az az egyik dolog a masik a hutonek nem

Be van allitva hogy mennyi idokozonkent kapcsoljon le fel hanem amikor lehutott arra a fokra amire be van allitva es akkor kapcsoljon be amikor mar nincs az a ho fok ami kell neki ogy csak erolgodik a huto es idovel elszall a motorja ami fog annyiba kerulni mint maga a huto

2014. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez zseniális. Most akkor mit csináljak?
2014. febr. 19. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha raktak rá garanciamatricát, akkor hívd vissza őket.

De mielőtt megérkeznének, még előtte olvaszd le a hűtőt és mondd meg nekik, hogy ez még mindig SZAR.

2014. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy felesleges leolvasztani mert le se hűlt rendesen mivel 15 percekre leáll. Tehát nincs ami kiolvadjon. Mondjuk kb 3 órával ezelőtt mentek el, nem tudom mennyi idő kell amíg beáll de holnap visszahívom őket ha nem változik.
2014. febr. 19. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt is mondták hogy innentől kezdve 10 évig biztos jó lesz. (most kb 10 éves a hűtő szerintem.)
2014. febr. 19. 14:32
 6/10 anonim válasza:
15 ezret költöttél egy 10 éves hütöre. gratulálok
2014. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja miért inkább vegyek másikat 70-80 ezerért?
2014. febr. 19. 14:36
 8/10 anonim válasza:
igen
2014. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megérte volna a 15ezer ha nem gány munka lenne hanem normálisan egyébként még talán 30 is megérné nem rosszak a bosch hűtők ha azt vesszük hogy a mi hűtőnk electroulx és garancia után 1 héttel besz@rt benne nem is tudom már mi és ott 30 ezerért csinálták meg és azóta működik normálisan lehet te is így járnál a hűtővel ha vennél na most akkor már inkább csináltasd meg ami eddig ment normálisan de normális szerelőkkel hívd fel őket és mond meg hogy azonnal jöjjenek ki és csinálják meg a hűtőt normálisan hogy használható legyen !
2014. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most már hűt faszán, csak meg kellett várni amíg beáll. Hála istennek. Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 20. 15:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!