Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a felültöltős...

Mi lehet a baja a felültöltős mosógépemnek?

Figyelt kérdés
Van egy Electrolux felültöltős mosógépem és mostanában nagyon hangos mind mosás, mind centrizés közben. Leszedtem az oldalát és találtam egy kis elváltozást de nem tudom hogy az melyik alkatrész. Aki ért hozzá az jelentkezne privátban? Csináltam róla videót elküldeném neki.

2014. febr. 22. 14:13
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Biztos, hogy neked kell szétszedni, ha nem is ismered a részeit? Honnan tudod, hogy elváltozás és nem normális dolog?
2014. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig nem volt ilyen hangja. De te értesz hozzá?
2014. febr. 22. 14:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csak az oldallapját szedtem le. 4 csavart kellett kicsavarni ehhez szerintem azért nem kell diploma.
2014. febr. 22. 14:24
 4/11 anonim válasza:
Kattog vagy zúg?
2014. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja és üresen is csinálja? (meg tudod nézni pl. egy centri programmal)
2014. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tengor ***** válasza:

Nem értek hozzá. De eddigi tapasztalataim (saját és másé) azt mutatja, hogy az esetek jelentős többségében olcsóbban kijön a javítás, ha egyből szakemberhez jut a készülék, mint ha önjelölt szakik először szakértenek és utána az igazinak is meg kell néznie.

Persze ez csak amolyan tanács féleség.

2014. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kattog, és nem csak centrifugálás közben, hanem ha csak kézzel tekerem a dobot akkor is lehet hallani.
2014. febr. 22. 15:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Tengor: mondtam már az imént is hogy a belsejéhez nem nyúltam csak lefényképeztem/videóztam. Csak az egyik oldallapját vettem le neki.
2014. febr. 22. 15:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem is írtam hogy igen üresen is ugyanolyan hangosan csinálja mintha meg van pakolva.
2014. febr. 22. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikus csapágyprobléma lesz mint a legtöbb felültöltős elux gépnél.A javítása ugyan egyszerű de az alkatrészre én horrorisztikus árat kaptam.Lényegében a csapágyházat kellene kicserélni na ebből 1 db 7 e Ft!

Én ott helybe letettem a gépről de szerencsére jövő héten jött a következő ugyanolyan panel hibával így a vezérlés az abba került.

2014. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!