Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobil klima. Mobilkimát...

Omega57 kérdése:

Mobil klima. Mobilkimát szeretnék vásárolni. Van -e valakinek jó tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valami hatékonyak sajnos.
2014. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gergő512 válasza:

Igen van tapasztalatom. Semmi keppense vegyel mobil klimat!!!

Mindenkeppen egy split rendszeru klimat vegyel. Ha szobaba akkor inverter , ha nem akkor on,off at.


80 ezertol kezdodnek a jominosegu split klima. A jo minosegu mobil ennek a ketszerese is lehet!


Kerlek fogadd meg a tanácsom.


Tovabbi kellemes napot kivanok!

2014. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.De amiket árulnak itt a neten azok mind gagyik?Neked talán volt mobil klimád?
2014. márc. 1. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy 1 csöves klímám volt, és azt használtuk. Lehűtötte a 36nm-es garzont. De mivel jött rá egy jó árajánlat, így eladtuk. Most vettem használtan 30.000-ért egy 2 csöves mobilkímát, és határozottan mondom, hogy sokkal jobb mint az 1 csöves klíma! Ez a klíma kinttről szívja a levegőt, és természetesen ki is fújja. Az igaz, hogy az 1 csöves klímák nem hatásosak, mert ugye az a benti levegőt fogja lehűteni, és kifújja a szobából. De a kifújt levegő helyére áramlik be meleg levegő, réseken, ablakon,stb.. De ez a 2 csöves klímánál ki van küszöbölve. A régi klímám(ami új volt), 24 órából kb18-20 órát ment aktívan és a maradékot ment csak ventilátor módban(de nem volt hideg alakásban, csak elviselhető). Ez a 2 csöves rendszer 24-ből kb 4-5 órát üzemel és a többit csak ventilátor üzemmódban megy(olcsóbb sokkal az üzemeltetése), és sokkal hidegebb van a lakásban.Először amikor megvettem, bekapcsoltuk, és elmentünk strandolni. Mire hazajöttünk, és beléptünk, engedni kellett be kintről meleglevegőt, mert annyira hideg volt a lakásban! Így most be van állítva 20 fokra, és azt kényelmesen tarja úgy, hogy csak ritkán kapcsol be a kompresszor. De hozzá teszem, mi soha nem kapcsoljuk ki, így nem is melegszik fel a lakás. Ha teheted vegyél 2 csöves mobilklímát, és azt ténylegesen tudod használni. Olvass utána a neten, mindenhol leírják, hogy az egycsöves nem jó klíma! Egyébként 3 hét múlva eladom a miénket is, mert addigra bekötik az inverteres klímánkat. Ha érdekel írj.
2014. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 20nm-es szobát hűtök az 1 csöves mobil klimámal argo márkájú és reggel amikor felkelek muszáj vagyok kikapcsolni mert fázok jó elhelyezés a titka és a márka ennyi és máris jók a klímák azt mondják hangos meg hogy nem hatékony hát gagyi klimák hangosak és nem hatékonyak lesznek ki kell fogni a jó márkát és kész :)
2014. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!