Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hibás lehet a kenyérsütőgépem?

Hibás lehet a kenyérsütőgépem?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vásároltam egy Orion OBMD-2401 típusú kenyérsütőgépet. 1 hónapig kifogástalan kenyereket, kalácsokat sütöttem benne. Nagyjából 2-3 hete fordult először elő, hogy beesett a kenyerem teteje. Meglepődtem, mert a kezdetektől ugyanazokat a recepteket használom, jó pár alkalommal tökéletes kenyeret sikerült velük sütni, most valamiért már nem jók a receptek. Úgy voltam vele, hogy semmi gond, változtatok a folyadék mennyiségén, kevesebbet rakok bele. Ez nem vált be. Akkor visszatértem ahhoz az élesztő és liszt fajtához, amivel elsőre olyan gyönyörűen sikerültek. De ez sem segített. Már tényleg nem tudok mire gondolni, csak, hogy meghibásodhatott a gép. Ha valakinek még bármilyen tippje, tanácsa lenne, örömmel fogadnám!

2014. márc. 1. 23:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!