Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudnék rendelni mosógép...

Honnan tudnék rendelni mosógépet viszonylag olcsón, házhoz szállítással és beszereléssel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

olcsobbat.hu argep.hu depo.hu arukereso.hu stb....

Meg még egy csomó oldal. Házhozszállítás mindenhol van, beüzemelés talán csak a szakáruházak web boltjaiban.

Nézd meg ezeket, kérdezz rá ha nem írják, vagy a rendelésnél nem adható meg.

2014. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket az oldalakat, de ahova átirányít üzletekhez, a legtöbb helyen nem írják hogy van-e beszerelés, vagy mennyiért, minden egyes weboldalon meg eltartana egy darabig rákérdezni, azért kérdeztem meg itt, hátha van valakinek valami személyes tapasztalata valamilyen üzletnél, ahol olcsón vállalják ezt, és a mosógépet is reális áron adják.
2014. márc. 2. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekötést nem fognak vállalni,sőt még a dob rögzítő csavarokat sem veszik ki.

Bekötéshez hívj 1 vízszerelőt.

2014. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért vásárlás előtt én meggyőződnék,hogy az illető bolt milyen garanciát ad,mert nagyon nem mindegy.Saját tapasztalatból mondom.Csak gyári garanciásat vegyél!Én egy Samsung mosógépet vettem,amire ugye elvileg két év garanciát ad a gyár,de csak a gyár,mert az üzlet ahol vettem csak 1 évet vállal(ez persze a 23-ik hónapban derült ki,mikor elromlott),ráadásul ha elromlik akkor neked kell visszavinni aztán majd ha kész lesz(2-3-4hét)akkor neked kell érte menni.Ezzel szemben a gyári Samsung garancia úgy néz ki,hogy betelefonálsz az ügyfélszolgálatra és 24 órán belül küldenek egy szerelőt aki a helyszinen megjavítja a készüléket.Én a markabolt.hu-t javaslom,miután a Samsungot kidobtam,ott vettem egy másikat (nem Samsung),ott szerelőt is tudnak javasolni aki beköti ha Budapesti vagy.
2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!