Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért lett nagy hangja a...

Miért lett nagy hangja a porzsák nélküli porszívómnak?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban kaptam egy porszívót ajándékba a családtól én akkor csak kivettem a dobozból de nem használtam és láttam hogy február elején lett vásárolva. Én október végén kezdtem használni mert a másik elromlott. Most azt figyeltem meg hogy rendkívül nagy a hangja, még az utca elején lévő szomszéd is hallja és nem lehet a szobában meglenni ahol porszívózok.

Már mivel úgy is letelt a garancia így gondoltam szétszedem és kitakarítom belülről. A motor részéhez nem nyúltam csak azt is kitakarítottam, volt benne bőven por nem tudom hol mehet belé ez a sok por és szösz. Porzsák nélküli a porszívó. Összerakva ugyan olyan nagy hangja van. Azért egy 5 hónapos gép szerintem nem mehetett ennyire tönkre. Azért kérdeznélek meg benneteket hogy mit javasoltok, szedjem szét a motort is és tegyek bele zsírt? Nézem meg a csapágyakat nem e mozdult e el valami? A bezsírozás segítene ezen a nagy motor hangon. Amúgy szív a porszívó ezzel nincs gond.

Mit javasoltok?



#porszívó #nagy motor hang
2014. márc. 11. 18:43
 1/1 kata kata ***** válasza:
Biztos valamelyik csapágy visít. Kevés vagy zsír nélkül szerelik össze kicsi sárga emberek egy hajón. A csapágy biztosan zárt lesz ,de egy kis erőfeszítéssel megoldható a kenése.
2014. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!