Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen minőségűek a német...

Milyen minőségűek a német Progress márkájú, vagy a Dirt Devil márkájú porszívók. Érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés

#porszívó #Dirt Devil
2014. márc. 23. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A Németországban csomagolt kínai gyártmányú porszívókra gondolsz?
2014. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokat Kínában gyártják?Ez biztos?
2014. márc. 23. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét márkanév tök ismeretlen volt (az első vagyok), ezért írtam azt amit írtam. Nekem német márka a Bosch, a Siemens, az AEG, az Eletrolux, stb... de ezek az ismeretlen fantázianevek nem mondanak semmit. Gondolom nem tévedtem sokat a származási helyet illetően.
2014. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van/volt DirtDevil porszívóm és többet nem veszek olyat. Igaz, hogy nem drágábbat választottam, hanem 20 ezreset, de valamivel több, mint egy év használat után a motor csak üvölt, de fülsüketítő, és alig szív. A hepa szűrő beszerzése hozzá nem egyszerű, kb. sehol sem találtam belevalót, pedig nem mucsajröcsögén lakok. rendelni lehet a netről, kb 6 ezer egy darab + 1000 a szállítás. Na a kurvä anyátokat! Ja és a portartálya úgy szar, ahogy van, mert ilyen "rekeszes", nem tudom hogy írjam le, lényeg, hogy a közepén van a hepa szűrő székhelye, és ilyen kis külön lyukon kerülne onnan a cucc a tartály külső részébe. Így az alján lévő csapóajtót hiába nyitom ki, csak a cucc fele esik ki belőle, az egész szart szét kell csavarni, és kézzel kiszedegetni a az összeállt "koszt", ami fennakad az "alagúton/alagútban" vagy csak simán megáll a belső részen.


Az egyetlen jó az egészben a hozzátartozó fejek, a turbó kefét nagyon szeretem, magában pár ezer lett volna azt hiszem. Most egy 15 éves ócsó electrolux porszívóval használom. Érdekes annak még mindig semmi baja, pedig ugyanazt porszívózom vele.

2014. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!