Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Parapetes gázkonvektor kivezet...

Parapetes gázkonvektor kivezető nyílásába nyáron mobilklíma kivezetés? Megoldható?

Figyelt kérdés

Elméletben gondolom működik. :)

Mostanában szeretnék egy mobilklímát venni,de a meleg levegő kivezetéséhez az ablakot nem szeretném hozzá kivágni,a falat se szeretném megbontani,így gondoltam levenném a gázkonvektort és annak a helyére beállítanám a mobilklímát.

Esetleg valaki hallott már ilyen megoldásról,vagy alkalmazza is?



2014. márc. 26. 06:20
 1/6 Trafó1 ***** válasza:

Működni fog , a lényeg hogy el legyen vezetve a levegő.

Ápropó utána néztél milyen hatékonyak ezek a mobil klímák?

Nálunk a cégnél voltak és nem váltak be, mind le lett cserélve hagyományosra, nézz utána milyet veszel.

2014. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ősszel, mikor visszarakatod a konvektort, ellenőriztetned kell szakemberrel a tömítettséget a csatlakozásnál.
2014. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gergő512 válasza:
IGEN!!! Én igy oldottam meg még régebben. Működik.
2014. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 swad válasza:

...mert hagyományos kéményed már nincs gondolom 1 darab sem a házban? pedig ott a statikus huzat is segítene!

Én biztos nem buzerálnám a gázkonvektort minden nyáron... annyira elmebeteg nem lennék, hogy nyáron le, ősszel felszerelgessem, vagy felszereltessem állandóan! XD De vannak még emberek akik szeretnek szórakozni a gázzal...

2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hírekbe csak a nem nyert kategórába esők kerülnek be.
2015. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam palackos gázzal megy a konvektor, így leszedem, majd ősszel vissza. Rendes vezetékes gáznál már nem biztos, hogy kockáztatnék, akkor már inkább az ablakon keresztül, vagy egy használaton kívüli kéményen keresztül vezetném ki a csövet.
2019. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!