Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért búg, zümmög a villany...

Miért búg, zümmög a villany tűzhelyem, amikor nincs se a sütő, se a főzőlap bekapcsólva? Ez normális dolog? Talán zárlatos? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Ma hajnalban,arra lettem figyelmes,hogy a villany tűzhelyem búgó,zümmögő hangot hallat,és még be sem volt kapcsolva. Először,nem tudtam,hogy honnan jön a hang,azt hittem hogy a hűtőszekrény,de miután,a hűtő abba hagyta a szokásos muzsikáját,a tűzhelytől jött a relytélyes hang. Amint a tűzhelyem villany,és Elekthermax márkájú,és 25-éves. Lehet,hogy zárlatos? Én minden esetre,lekapcsoltam,az elosztó táblán,a tűzhely kismegszakitóját. Aki ért a villany szereléshez,annak várom lelkes tanácsát,és hozzá szólását. De idétlen,vagy hülye válaszokra NEM vagyok kiváncsi! Csak értelmes válaszokat várok.
2014. ápr. 22. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
És mi a típusa? Az Elekthermaxból vagy ezer félét gyártottak. Van-e benne digitális program? Van-e benne digitális program? Vagy csak mechanikus kapcsoló? Ha van benne digitális program, akkor annak a tápja zümmöghet.
2014. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!