Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a kulonseg a gazos mobilmkl...

Mi a kulonseg a gazos mobilmklima kozt es a sima arammal mukodovel?

Figyelt kérdés
Vagy csak en tudom rosszul es mindegyikbe gaz van ??
2014. ápr. 23. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs mindegyikben gáz, mert sajnos van olyan is amit ún. léghűtőnek neveznek (amit sokan klímának gondolnak) amibe jeget kell tenni és úgy hűti ideig-óráig a levegőt.
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom tudom de megidmrrem s leghutokrt es a mobil klimakat ez egy mobil klima az biztos van hozza kivezeto cso minden csak kerdeztem az eladot es azt mondta ebbe nem kell gaz
2014. ápr. 23. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eladó a legritkább esetben szakember, nem nagyon kell elhinni neki semmit, mert az eladónak csak egy célja van: rád sózni a terméket.
2014. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden klímában van gáz! Az hűl le a rendszerben levő térfogat növekedés miatt.
2014. jún. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és mennyi idő kell neki hogy kifogyjon ??hány év kb ha naponta használja az ember 8órát de gye csak nyáron
2014. jún. 15. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a rendszer, akkor nem szabad engedje a gázt. Az illesztési hibáknál szokott engedni.
2014. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt tudom persze csak idővel kifogy a gáz belőle vagy tévedek ?!
2014. jún. 16. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha enged az illesztésnél. De észre veszed, mert csökken a hűtőteljesítménye.
2014. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!