Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Capuccino készítéséhez melyik...

Capuccino készítéséhez melyik megbízható kávéfőzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem sok véleményt lehet olvasni sajnos a webáruházok oldalain, így nem tudom melyik márkát / típust lenne érdemes megvásárolni. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. máj. 4. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Capuccino készítéséhez tejhab szükséges tehát mindenképpen tejhabosítóval ellátott kávégépre van szükség! Egy "otthoni" eszpresszó kávéfőző nem fog teljesen kávéházi tejhabot készíteni. Nem tudom mennyi pénzből akar kávéfőzőt venni de 80 ezer forintból már lehet olyan gépet venni ami magától csinál tejhabot és az mát JÓ! De ha csak nagyon otthoni kávéfőzőt szeretne venni akkor egy 25-30 ezres Philips-Saeco ajánlok!
2014. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is néztem philips saecot, csak valahol azt is olvastam, hogy nagyon hamar tönkre ment benne a kazán, és soha többet nem vesz az illető philips-et.

A 80-ezres kategória az már nagyon sok, 35 fölé nem nagyon mennék, igazából az volna a fontos, hogy olyan gép legyen, ami jó tejhabot készít, vagy akár külön egy tejhabosító, ami nem meleg tejet fog csinálni... Összeönteni már nem nagy dolog :)

2014. máj. 5. 18:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben az árkategóriában a Delonghi milyen lehet? Egyáltalán maga a Delonghi márka?
2014. máj. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!