Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az AEG mosogepre miert nincs...

Az AEG mosogepre miert nincs rairva, hogy made in jaszbereny? Szegyenlik?

Figyelt kérdés
most hoztak meg az uj gepem es sehol nem talalunk rajta eredet feliratot, de meg a mellekelt kis konyvben sem!

2014. jún. 3. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Made in Eu van rajta?
2014. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs,semmi! ilyet meg nem lattam!
2014. jún. 3. 11:16
 3/7 A kérdező kommentje:
most irtam jaszberenybe,megkerdezem mar!
2014. jún. 3. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

...Mit kérdeztél?

2014. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

toluk? hogy milyen gyartmany az aeg mosogepem.


berlinben alapitottak 1880-ban.2004-ben egyesult az elektorlux-szal.kozpont svedorszag.aeg magyarorszag nem letezik,hanem az elektrolux lehel kft.-hez tartozik,Jaszberenybe,ott van gyar is.ennyit mar megtudtam innen-onnan.


amugy kozbe rajottem,hogy ajton belul meg nem neztuk,hogy oda van-e irva. de hogy a kis konyben sincs benne sehol!

2014. jún. 3. 11:44
 6/7 A kérdező kommentje:
azt irtak,olaszorszag, es a csomagolason nezzem meg,hogy eu van rairva.na,meg nem dobtam ki,otthon megnezem.
2014. jún. 3. 12:47
 7/7 A kérdező kommentje:
olaszban a kocsi sem megbizhato... ha ezt tudtam volna!...
2014. jún. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!