Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnét tudnék letölteni...

Honnét tudnék letölteni nethaus nh4510-es típusú kenyérsütő géphez használati útmutatót?

Figyelt kérdés
Eddig nem találtam sehol
2014. jún. 27. 15:19
 1/1 3005 válasza:

Szia, én ennyit találtam róla a neten:


NetHaus 4510


2005.09.24. 23:52



Kenyérke véleménye


Bő 1 évvel ezelőtt vettem ezt a gépet közel 15-16.000 Ft-ért

1-lapátos 12 programos gép.


Kétféle méretű kenyeret lehet vele sütni: 454 g és egy 680 g.

A gyakorlatban 500/600 g liszttel dolgozom, mert a gép a többi anyaggal együtt ezt a mennyiséget tudja a legszebben eldolgozni.


A 12 programból én csak a következőket használom:


1 Normál, búzalisztből készült kenyerek

3 Teljes kiörlésű lisztből készült kenyerek

8 Dagasztás

9 Lekvárkészítés

12 Extra sütés


A gépem a mai napig kifogástalanul működik, bár nyár eleje óta abban a hiszemben voltam, hogy valami nincs rendben vele, mert rendre csapott vagy kissé beszakadt fejű fehérkenyereket gyártott.

Ma már szinte biztos vagyok abban, hogy az időjárástól és az esetlegesen gyengébb minőségű lisztnek köszönhetően születtek sorra ezek az ortopéd kenyerek.


Bánatomban egy jó akciót kifogva vásároltam egy 2. gépet, mert a gépi ill. programozható kenyérsütés a mindennapjaimban nélkülözhetetlenné vált.

Új gépem kiválasztásánál az 1. megszokott paraméterei vezéreltek, mert 2 személyes háztartásunkban heti 1-2 kenyér sütésére ez a gép tökéletesen megfelelt.


A Nőklapja Café Kenyérsütőgép vásárlás fórumába szoktam írogatni s itt egy albumom is van,melyben a géppel eddig sütött kenyereimről s kalácsaimról eléggé átfogó képet lehet kapni.


Az új gép: AFK BM-2.1 Mindenben teljesen megegyezik a NETHAUS gépemmel.

2014. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!