Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » (Sos) tengerviz erte a samsung...

Krisztián120 kérdése:

(Sos) tengerviz erte a samsung galaxy s3 telefonom. Szaritottam par napig. Mukodott, de neha villogott a kep meg. Kovetkezo nap a kep elment, sotetseg, a telefon viszont fut a hatterben rendesen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tehat a telefon fut, de sotetseg:((

Mi ment benne szet szerintetek? Erinto v belso elektronika? Mennyi lesz ez nekem?

Goeogorszagban dolgozom. Ledjam samsung szervizbe? Mit ajanlotok? Koszonom


2014. júl. 12. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél újat. Tengervíz mindent kinyír.
2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok ujat. Valaki aki ert hozza varom a velemenyet.
2014. júl. 12. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz a felfogásod?
2014. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neked nehez hord el magad felfogod?


Varom mi a cserelendo alkatresz neve. Egyebkent amostam edesvizzel utana. Fel liter vizet ontottem ra.

2014. júl. 12. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:

A cserélendő alkatrész neve: Az egész telefon.


Ott cseszted el, hogy nekiálltál pár napig szárogatni. Addig a sós víz szépen megtette a hatását, és tönkretette a belsejét. A kegyelem döfést azt adta meg, amikor bekapcsoltad. A házi szárítgatásnál a sima víz is tönkreteszi a telefont, nemhogy a sós víz. Ennek a telefonnak annyi, kaput. Teljesen mindegy hogy mit akarsz, vége.


De elmondom, mit kell tenni, ha ilyen előfordul: Az akkut azonnal kiveszed, és minél előbb (nem napokkal később) elviszed egy olyan GSM, telefon boltba, ahol vállalnak ultrahangos mosást. Így van esély arra, hogy megússza a telefon.

2014. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod!


Mas velemenyet is szeretnem megtudni.

A telefonom fut rendben, de nincs kep. Nem erintopanel hiba?

Az 20 30 ezerbol megvan. Varom a segitset!

2014. júl. 13. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs kép, akkor nem(csak) kijelzőpanel hiba. 90% az esélye, hogy szétrohadt a kijelző csatlakozása, esetleg a forrasztásnál.


Vagyis az alaplapot is ki kéne cserélni. Ez a kettő önmagában alkatrészként mondjuk a telefon vételárának a 75%-a. Ja, és persze te magad cserélted ki a kijelzőt, és az alaplapot is, még munkadíj nincs benne.


Ezt hívják gazdasági totálkárnak. Persze, javítható a telefon, de legjobb esetben is ugyanannyiba kerül, mint egy új. És még korántsem lesz 100%-os, a sós vizes kúrát még ki tudja, mi szenvedte meg. Ha tetszik, ha nem, ennek annyi.

2014. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!