Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Whirpool hűtőnk....

Van egy Whirpool hűtőnk. Sajnos a hőfokszabályozóján nem számok hanem feliratok vannak. Min, max és med. Ezek a feliratok hány fokot jelentenek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a válasz, mert 8 fokon vagy kevesebben kellene tárolnom benne gyógyszert.
2014. júl. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy hőmérőt...
2014. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem, de jelenleg NINCS!!! Gondoltam akad itt egy hűtőszerelő, aki meg tudja mondani, hány fokot jelentenek ezek a szavak. (A leírásában nem volt benne.)
2014. júl. 18. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol számok vannak, azok sem hőfokot jelentenek, hanem a hűtési tartomány van felosztva annyi részre. Megmértem most a hűtőnket, és a min. re állítva +8 fok volt benne. (Új Siemens gép) A lakás hőfoka jelenleg 27 fok. Ugyanis ez is befolyásolja a hűtés mértékét.
2014. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. júl. 18. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kelleni fog hőmérő, ugyanis nem egységes a hűtő belsejében a hőmérséklet. Szóval az sem mindegy, hogy hol tartod a gyógyszert.
2014. júl. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!