Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olcsón szeretnék albérletbe...

Olcsón szeretnék albérletbe mosógépet venni, megéri használtan vagy inkább szánjam rá a pénzt és vegyek egy újat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább újat vegyél, a használtak közül könnyen kifoghatsz egy öreg gépet, ami sokat fogyaszt és nem is hatékony.
2014. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak, régebbi többet fogyaszt hosszútávon megéri drágábbat ami keveset fogyaszt és még garanciális is.
2014. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Mi az új a 70e forintos mosógépre ami megvan 4 éve a javítására elköltöttünk 50e forintot,szerintem érdemes használtat vásárolni olyan embertől aki ezeknek a javításával,felújításával foglalkozik mert garanciát is ad rá.
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyat néztem ki használtan, amit mosógépszerelő árul, ő újítja fel, és 3 hónap teljes körű garanciát ad rá. Fele annyiba kerülne, mint az új. De sajnos személyesen nem ismerem, így nem tudom mennyire megbízható, és nem akarok 3 hónap után ugyanannyit rákölteni mint amennyit vettem... ezért is gondolkozok rajta annyit. Sok érv szól az új mellett is, leszámítva az árát. :)
2014. júl. 31. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!