Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool felültöltős mosógép...

Whirpool felültöltős mosógép probléma?

Figyelt kérdés
nem záródik az ajtó, mármint a dobon lévő. beakadt valamitől és picit túl erőltettem valószínűleg ez lesz a probléma forrása. mi történt ilyenkor vele? hogyan oldható meg?? s.o.s lenne vendéglátásba vagyok és mosni kell napi 120miliószor. pontosabban ugye az egyiket rácsukod a másikra és amelyikre rácsukod, tehát ami alul van a dob 2része közül az elenged és egyszerűen leesik, mármint nem úgy hogy kiesik hanem leesik és nem pattan vissza föl hogy összepattanjon.

2014. júl. 27. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vendéglátásban vagy, akkor hívjál egy szerelőt.
2014. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megtettem de csak holnap reggel tud jönni.
2014. júl. 27. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Az én Whirlpool AWE 7629 típusú felültöltős mosógépem ajtajának az éle 3 év után rozsdásodni kezdett.
2014. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!