Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlás, milyet...

Gyönyörűséges kérdése:

Mosógép vásárlás, milyet válasszunk?

Figyelt kérdés

Szeretnénk lecserélni az őskori whirlpool felültöltős mosógépünket, mert már semmire nem jó. Mielőtt elmennénk venni, szeretném ha írnátok, hogy melyik márka a legjobb, legmegbízhatóbb stb...

Ár: 80-90ezer között


Köszönöm előre is a segítséget és a javaslatokat :)



2014. aug. 4. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ARDO, Bosch, Fagor! Ezek a legjobbak! Ismerősünknek 14 éves ARDO mosógépe van heti 4 alkalommal jár és még a szivattyút sem kellett benne cserélni. Fagor mosógépet ajánlom 11 éves a miénk, és jól bírja! Bosch pedig német, és sokan elégedettek vele.


Ajánlom ezt: [link]


1000-es centrifuga és 6 kg ruhatöltet.



De ez a legjobb! [link]


7kg-os és 1200-as centrifuga! Könnyű kezelőfelülete van!


Mindenképpen elöltöltősöket ajánlok, a felültöltős nagyon rázkódik, ami miatt hamarabb is meghibásodhat! De egyébként beütöd, hogy www.árukereső.hu háztartási gépek között kikeresed a mosógépet, árba rámégy, hogy egyedi értékek, beírod, hogy 0-90.000 ft OK gomb, majd a márkák között kiválasztod a Bosch-t és a Fagor-t, és rögtön ki is dob egy csomót!

2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az előltöltős mosogépek dobja,egy csapágyra, mig a felöltöltősöké két csapágyra van felhelyezve. ! Nekem már mindegyik fajtavolt, illetve van, de a felültöltős szerintem masszivabb! Nehezebb ruhákat mint pl. takaró jobb vele mosni!
2014. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert nem látod benne a takarót, ami miatt rázkódik!
2014. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cernageza ***** válasza:

- A felültöltős konstrukció előnye, hogy keskeny, ezért bizonyos kisebb fürdőszobákban egyszerűen az fér el. Szerintem jobbak is abból a szempontból, hogy a be-ki pakoláskor nem hajolsz le annyira.

Sok oldalon lehet véleményezni a gépeket, ezeket érdemes végigolvasni választás előtt. Pl. az árukereső által listázott termékek nagy részénél vannak felhasználói hozzászólások. Meg kell kérdezni - ha van - mosógépszerelő ismerőst is. Én egy olcsó Fagor géppel pl. megszívtam (55e körül), fél év alatt 2-szer kellett szervizelni, másodszor a komplett vezérlő panel elfüstölt benne. Garis volt.

A következő - electrolux - már drágább, és sokkal jobb vétel volt. Olvass sokat választás előtt!

2014. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igazából a márkás termékekből is ki lehet fogni a rosszat. Valaki kifog egy olyan Fagor-t, amit rosszul raktak össze és hamar tönkremegy. Valaki meg olyat vesz véletlenül, amit nagyon jól összeraktak, és sohasem romlik el.
2014. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

Felultoltos lesz mindenkepp a 2 csapagy miatt

Zanussit neztem, 100e helyett most 80e, ha fizetek ra 10e-et akkor meg 5 ev garit adnak ra, megeri?

Vagy pl, kerdezte az elado h a whirlpool meddig birta, mondom neki 1000 eve megvan, heti 3-5 hasznalat mellett, es visszakerdezett, hogy akkor?? Szerintem arra celzott, hogy jol birjak es erdemes ugyanezt a markat valasztani. A 6.erzek tipust semmikepp, volt a csaladban, nagyon elegedetlenek vele, viszont vannak egesz jok 90-100 korul.


Szerintetek??

2014. aug. 9. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Fagor felültöltős!

2014. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!