Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit gondoltok erröl a gépről?

Mit gondoltok erröl a gépről?

Figyelt kérdés

[link]

játékra használnám a PC-t

minecraft videókat vennék föl főképp fogok laggolni nem ?



2014. aug. 4. 22:36
 1/5 Topi40 válasza:
Ez főképp az üres helyről szól és kis részben a gépről is ugyan is a fraps a vágóprogi, és a minecraft nem foglal túl sok helyet de ha töltesz le hozzá kiegészítőket akkor olyan laggok lesznek, hogy nem tudod elviselni nekem ez volt de remélem te nem töltesz le ilyesmit...
2014. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 adventurer111 ***** válasza:
Szerintem nem fogsz laggolni de inkább bandicamot vagy dxtoryt használj mert a fraps zabálja a vincsit és a procit.
2014. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért illene valami 4 magos procit keresni és min 4GB de 8GB RAM se ártana..
2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Maga a gép egy közepesen erős gép. Ez egy nagyon hó összetétel. Én is ilyen gépet hajtok csak az én procim rosszabb kicsit de kb ugyanaz a gépünk van és lemerem fogadni, hogy nem fog rajta akadni a minecraft ha veszed fraps-sel magas beállításokon sem. (én is ezt csinálom)
2014. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm
2014. aug. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!