Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az elektronikus programozóval...

Az elektronikus programozóval ellátott mosógépeknél hogyan lehet tudni, hogy köröl belül mennyi idő van a program végéig?

Figyelt kérdés

Eddig mechanikus programozós mosógépünk volt, aminek az programozó kapcsolója szép lassan forgott az óramutató irányával megegyező irányba. Ha ránéztem, mindig láttam, hogy éppen hol tart és körül belül mennyi van hátra. Az elektronikus programozó gombja is forog? Ha nem, honnan lehet tudni, hogy hol tart? Digitális kijelzősre nem szeretnék áldozni.

Erre a mosógépre gondoltam:

[link]



#mosógép #Indesit #elektronikus programozó
2014. aug. 9. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Van pár visszajelző led. Mosás, öblítés, centrifugálás, szivattyúzás és mosás vége. Ettől pontosabban nem fogod megtudni, hogy hol is tart a gép.
2014. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az elektronikusnak nem forog a kapcsolója. Vannak visszajelző LED-ek. Olcsóbban is van már digitális kijelzős! [link]
2014. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig nem hátrány...ha érdekel, pontosan mennyi van még a programból, akkor bizony képernyőst tanácsos venni.

Igaz, hogy ott is mutatják az állapotjelző ledek, melyik program fut, de a képernyőn percre pontosan látni mindent...

2014. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!