Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Erről a mosógépről mi a vélemény?

Erről a mosógépről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Régi gépünk felmondta a szolgálatot, és sürgősen kell egyet találnunk! Ezt néztük ki!


[link]


Invertes állítólag nagyon csendes. Ez mennyire igaz? Esetleg van valakinek ezzel a géppel valamilyen tapasztalata?



2014. aug. 13. 16:32
 1/7 anonim válasza:
Én megvenném, bár egy kicsit drágának tűnik. 6 kg-os ruha az jobb, mint az átlag, 1200-as csavarással majdnem szárazak a ruhák, ahogy elnézem, elég sok programot tud. Nem tudom, mit jelent az, hogy nincs centrifugálás. ha azt, hogy pl kimosol kézzel egy felsőt, és azt külön nem centrifugálja ki, akkor másat keresnék, de ez persze abban az esetben, ha te személy szerint mosol kézzel. Ha nem, akkor ez persze nem akadály.
2014. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nincs centrifugálás annyit takar, hogy a program végén nem centrizi ki a ruhát. 1200-as csavarással a víz 50%-a a ruhákban marad!
2014. aug. 18. 15:04
 3/7 anonim válasza:
Furi egy kicsit igy, hogy nem centrifugal mosas vegen,mert akkor mindig resen kell lenned, hogy elinditsd a csavarast. Tehat pl nem mehetsz el ugy otthonrol,hogy beteszel egy adagot, amit kimos, mire hazaersz, mert... te kell befejezd. Kicsit abszurd. Na de ettol eltekintve: en az 1200-as csavarassal meg vagyok elegedve, az 1400-as mar nagyon roncsolja a szovetet szerintem. Ha 1200assal csavarok pamutot, egy fel nap alatt szarazak a ruhaim. Ha 1000-rel ugyanazt, kell egy nap is.
2014. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Istenem! Ez azt jelenti, hogy VAN OLYAN OPCIÓ! Kicentrizi, de van olyan, hogy ne centrizze! Isten ba rma!
2014. aug. 21. 12:11
 5/7 anonim válasza:
Azt hiszem, idegileg kicsit megviselt teged ez a mosogeptelenseg. :)) de hatha majd megtalalod almaid haztartasi eszkozet, es megnyugszol. Minden jot, szerencses vasarlast!
2014. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem visel meg! Már lett gép! Csak az, hogy nem fogod fel, hogy mi mit jelent!
2014. aug. 21. 12:33
 7/7 anonim válasza:
Bevált a készülék? Nincs vele semmi gond? Én is ilyet szeretnék venni.
2014. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!