Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sony vaio laptop nem kapcsolód...

Sony vaio laptop nem kapcsolódik be, korábban már volt ilyen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

KB. Egy hónappal ezelőtt vettem egy Sony vaio laptopot.

Egy hét használata után nem kapcsolt be.

Elvittük szervízbe 15nap alatt meg is csinálták, és amikor kérdeztük, azt mondták BIOS reset volt.

Ma ismét nem kapcsolódik be a gép, de fontos dolgom lenne vele, és ráadásul most el utaztam, és Budapesten kéne leadni ha garanciával akarom meg csináltatni.

Nem tudom mit tegyek, mert ha esetleg 15 napon belül megint megcsinálják,akkor úgy is el fog romlani újra, és így alig tudom használni :( Mit tegyek?



2014. aug. 16. 21:42
 1/6 kata kata ***** válasza:

Csinálj egy bios resettet.

[link]

2014. aug. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem reagál egyik gombra sem, nem világít egy lámpa sem.
2014. aug. 17. 11:18
 3/6 kata kata ***** válasza:
A töltőd működik rendesen?Jön ki belőle feszültség?Meg kéne mérni műszerrel.Vagy vissza kell vinned a szervizbe,ez biztos,hogy nem bios probléma.
2014. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem töltő hiba, mert a töltőn is van egy lámpa ami világit ha jó, és úgy történt a hiba, hogy elötte fullra fel volt töltve, és lecsuktam, 10 perc múlva meg nem lehetett bekapcsolni :(
2014. aug. 17. 13:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Típus: Sony Vaio fit 11a
2014. aug. 17. 13:07
 6/6 kata kata ***** válasza:

Akkor marad a szerviz.:(


[link]

2014. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!