Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje WAS649 mosogepet...

Gorenje WAS649 mosogepet vettunk a tegnap, letezik, hogy 30 fokos mosasnal nem melegiti fel a vizet?

Figyelt kérdés

a kovetkezoket vettem eszre a gepnel, mondjatok ez normalis?

1. rovid 17 perces mosasnal, 30 foknal nem melegiti fel a vizet. sem a kifolyo viz nem volt meg csak langyos sem, a mosogep uvege is hideg volt (a regi gepemnel Whirpool, mar ennyi hofokon is melegitett) ennyi erovel akar hidegen is moshattam volna..

2. alig 3-4 kg ruhat, szinest, tobb mint 2 orat mosott 40 fokon 600-as fordulaton

3. 6 darab torolkozot, ami osszesen nem volt tobb mint 3,5 kg 40 fokon -600-as centrifugaval 3 oran at akart mosni, majd meggondolta magat es kozolte, hogy kevesebb ido is eleg, ekkor 1 ora 40 percre csokkentette a mosasi idot.

3. jo, hogy este mostam de 800 centrifugaval ugy zakatolt mint egy gozmozdony

Felhivtam a ceget ahol vettuk, szerintuk normalis az, hogy nem ereztem melegnek a vizet 30 foknal, hiszen a gep lehuti?! illetve azt sem tudtak megmagyarazni miert mosott a gep olyan sokaig, szerintuk ez helyszintol fugg.

Ok azt, mondtak vigyem vissza es csereljuk ki. Ezzel csak az a gond, hogy potom 150 km-et kellene megtennunk ismet, hogy a csere megtortenjen. Segitsetek, nektek mi a tapasztalatotok? Koszonom szepen elore is!



2014. aug. 27. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted, 17 perc alatt a mosógép fel tudja melegíteni a 15 liter 10 fokos hideg vizet, úgy hogy közben folyamatosan hullámzik?


2: Centrifugát miért nem állítottad át?


3: Mert benne van a kézikönyvében, hogy a programidő változhat!


3: Mégis mit vársz? 1400-as centrifugánál meg ki fogod kapcsolni?



Annyira bírom, amikor az emberek el sem olvassák a használati utasítást, csak ezaz új mosógép, rögtön kapcsoljuk be és mossunk!

2014. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is ilyen mosógépet vettem. Most ismerkedem vele csak sehol nem találom a használati útmutatót.

Légyszi valaki segítsen honnan lehet letölteni?

2014. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
google a barátod.
2014. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Némi különbséggel ugyan, de talán ez lesz a magyar változat! Leírást is találsz az oldalon :)
2015. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az előbb lemaradt a link:

[link]

2015. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh igen, a gépkönyv elolvasása már büdös lenne.
2019. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!